Belka
Poniedziałek, 25 Czerwca 2018   imieniny: Dorota, Lucja, Wilhelm
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Projekt REACTIVATE The Hub

Data dodania: 2018-06-08
Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie jest instytucją partnerską w Polsce projektu REACTIVATE The Hub, który wspiera mobilność zawodową osób p... więcej »
 
 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w...

Data dodania: 2018-06-05
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie (Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego) zaprasza do udziału w bezpłatnych spotk... więcej »
 
 

Ogólnopolski konkurs o tematyce pracowniczej-...

Data dodania: 2018-05-25
Solidny Pracodawca Roku to nagroda stanowiąca potwierdzenie klarowności oraz rzetelności działania firm, co niesie za sobą łatwiejsze nawiązywanie wsp&oacu... więcej »
 
 

Giełda pracy na potrzeby firmy PRESS GLASS

Data dodania: 2018-05-18
Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku w dniu 29 maja 2018r. (wtorek) zorganizuje giełdę pracy na stanowisko pracownik produkcji do firmy PRESS GLASS, która zajmuje się ... więcej »
 
 

Nabór wniosków o przyznanie środków z KFS na...

Data dodania: 2018-05-11
Wnioski o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców przyjmowane będą w biurze podawcz... więcej »
 
 

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku ogłasza nabór...

Data dodania: 2018-05-10
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych jest funduszem celowym działającym na mocy Ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i spo... więcej »
 
 

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku ogłasza kolejne...

Data dodania: 2018-04-24
W terminie od 7 do 11 maja 2018r. w biurze podawczym Powiatowego Urzędu Pracy w Radomsku (sala obsługi) przyjmowane będą wnioski:- o przyznanie środków z Kraj... więcej »
 
 

Zajęcia grupowe organizowane przez Wojewódzki...

Data dodania: 2018-04-16
Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej informuje o zajęciach grupowych organizowanych w II kwartale 2018 r. więcej »
 
 

Projekt pn. „ADAPTACJA I ROZWÓJ –...

Data dodania: 2018-04-16
4system sp. z o.o. realizuje projekt pn. „ADAPTACJA I ROZWÓJ – program outplacement w woj. łódzkim" współfinansowany przez Unię Europejsk... więcej »
 
 

Kolejny nabór wniosków o przyznanie środków z...

Data dodania: 2018-04-04
Wnioski o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców przyjmowane będą w biurzepodawczy... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 103
loading...
Kreska
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Wyślij SMS

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
radomszczański

Powiat radomszczański - powiat w województwie łódzkim ma swoją siedzibę w Radomsku. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Radomsko (gmina miejska), Kamieńsk, Przedbórz Dobryszyce, Gidle, Gomunice, Kobiele Wielkie, Kodrąb, Lgota Wielka, Ładzice, Masłowice, Radomsko (gmina wiejska), Wielgomłyny, Żytno.

Do najważniejszych zabytków powiatu należy Kościół w Gidlach, Kościół w Żytnie, Kościół św. Aleksego w Przedborzu i Pałac w Maluszuynie. Niezwykłą atrakcję stanowi Szlak Doliny Pilicy. Malownicze tereny i krajobrazy zapierające dech w piersiach można pieszo, na rowerze, na koniu lub przy wykorzystaniu nart biegowych.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola