Wiadomości - Miejski serwis informacyjny: Radomsko, Dobryszyce, Gidle, Gomunice, Kamieńsk
Belka
Poniedziałek, 20 Sierpnia 2018   imieniny: Sabina, Sobiesław, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku i Stowarzyszenie...

Data dodania: 2018-08-14
Powiatowy Urząd  Pracy w Radomsku i Stowarzyszenie Dolina Pilicy zapraszają osoby bezrobotne z terenu gmin : Przedbórz i Wielgomłyny na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości wsparcia... więcej »
 
 

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej...

Data dodania: 2018-08-10
Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza zainteresowane osoby bezrobotne oraz poszukujące pracy na zajęcia warsztatowe pt. "Czy drzemie w Tobie przedsi... więcej »
 
 

III edycja Łódzkich Regionalnych Targów Pracy i...

Data dodania: 2018-07-30
W terminie 17-18 października 2018 roku Urząd Miasta Łodzi we współpracy z Urzędem Marszałkowskim w Łodzi, Powiatowym Urzędem Pracy i Miejską Areną Kultury i Sportu organizu... więcej »
 
 

Uwaga na popularny twaróg sernikowy. Wykryto...

Data dodania: 2018-07-24
Firma produkująca znany twaróg sernikowy wydała oświadczenie, w którym informuje o wykryciu w danej partii, groźnej bakterii. więcej »
 
 

WKU w Tomaszowie Mazowieckim: nabór do służby...

Data dodania: 2018-07-24
WKU w Tomaszowie Mazowieckim ogłasza nabór do służby przygotowawczej w korpusie szeregowych. III turnus 2018r. 04.09.2018r. - 21.12.2018r.25.09.2018r. - 21.12.2018r. Służba przygotowawcza to r... więcej »
 
 

Pomoc finansowa w ramach poddziałania 19.2...

Data dodania: 2018-07-24
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie" Stowarzyszenie Dolina Pilicy planuje przyblizyć możliwości skorzystania z pomocy finansowej... więcej »
 
 

Projekt „Niepełnosprawni na etacie", w...

Data dodania: 2018-07-10
Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych jest realizatorem projektu „Niepełnosprawni na etacie", w ramach pilotażowego programu „Absolwent" wspó... więcej »
 
 

"Fundusze Europejskie na szkolenia"

Data dodania: 2018-07-03
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich z Bełchatowa zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym pn.: „Fundusze Europejskie na szkolenia", które odbęd... więcej »
 
 

Projekt REACTIVATE The Hub

Data dodania: 2018-06-08
Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie jest instytucją partnerską w Polsce projektu REACTIVATE The Hub, który wspiera mobilność zawodową osób p... więcej »
 
 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w...

Data dodania: 2018-06-05
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie (Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego) zaprasza do udziału w bezpłatnych spotk... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 104
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  radomszczański

  Powiat radomszczański - powiat w województwie łódzkim ma swoją siedzibę w Radomsku. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Radomsko (gmina miejska), Kamieńsk, Przedbórz Dobryszyce, Gidle, Gomunice, Kobiele Wielkie, Kodrąb, Lgota Wielka, Ładzice, Masłowice, Radomsko (gmina wiejska), Wielgomłyny, Żytno.

  Do najważniejszych zabytków powiatu należy Kościół w Gidlach, Kościół w Żytnie, Kościół św. Aleksego w Przedborzu i Pałac w Maluszuynie. Niezwykłą atrakcję stanowi Szlak Doliny Pilicy. Malownicze tereny i krajobrazy zapierające dech w piersiach można pieszo, na rowerze, na koniu lub przy wykorzystaniu nart biegowych.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola