Belka
Wtorek, 23 Kwietnia 2019   imieniny: Jerzy, Wojciech
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku nieczynny w dniu...

Data dodania: 2018-11-21
Informujemy, że 24 grudnia 2018 r. (Wigilia) będzie dniem wolnym od pracy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku. Jednocześnie informujemy, że zarządzeniem Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w... więcej »
 
 

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku wstrzymuje kolejne...

Data dodania: 2018-11-15
Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku informuje, iż od dnia 19.11.2018 r. zamyka nabór wniosków na:- szkolenia indywidualne,- finansowanie kosztów egzaminów i licencji,- pożyczkę szkoleni... więcej »
 
 

Zaproszenie do udziału w projekcie "Droga do...

Data dodania: 2018-11-09
Fundacja Inkubator zaprasza do udziału w projekcie „Droga do Biznesu" współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziała... więcej »
 
 

Wstrzymanie naboru wniosków o przyznanie bonu...

Data dodania: 2018-11-06
Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku informuje, iż z dniem 07.11.2018r. wstrzymuje nabór wniosków o przyznanie bonu szkoleniowego. więcej »
 
 

Wstrzymanie naboru wniosków pracodawców dot....

Data dodania: 2018-10-31
Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku informuje, iż od dnia 02.11.2018r. zamyka nabór wniosków pracodawców dot. refundowanych form pomocy, tj.:- o zorganizowanie prac interwencyjnych,- o organizację ... więcej »
 
 

Wstrzymanie naboru wniosków o przyznanie środków...

Data dodania: 2018-10-25
Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku informuje, iż z dniem 25.10.2018r. wstrzymuje nabór wniosków o przyznanie środków KFS na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego obejmują... więcej »
 
 

Nabór wniosków o przyznanie jednorazowych...

Data dodania: 2018-10-18
Osoby bezrobotne, zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku (lub w filii w Przedborzu), u których ustalona ścieżka pomocy przewiduje wsparcie w postaci dotacji, mogą ubiegać się o p... więcej »
 
 

Informacja dla pracodawców dotycząca Ankiety...

Data dodania: 2018-10-16
W związku z koniecznością oszacowania środków potrzebnych na finansowanie działań na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców w ramach Krajowego Funduszu Szko... więcej »
 
 

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku ogłasza nabór...

Data dodania: 2018-09-26
W związku z rezygnacją pracodawcy z przyznanej refundacji środków na doposażenie stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej w ramach PFRON, Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku w dniach od 1 do 5 pa&#... więcej »
 
 

Europejskie Dni Pracy on-line

Data dodania: 2018-09-19
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej informuje, że w dniu 10 października br. na platformie Komisji Europejskiej www.europeanjodays.eu odbęda się Europejskie Dni Pracy on-line pod nazwą ... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 105
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  radomszczański

  Powiat radomszczański - powiat w województwie łódzkim ma swoją siedzibę w Radomsku. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Radomsko (gmina miejska), Kamieńsk, Przedbórz Dobryszyce, Gidle, Gomunice, Kobiele Wielkie, Kodrąb, Lgota Wielka, Ładzice, Masłowice, Radomsko (gmina wiejska), Wielgomłyny, Żytno.

  Do najważniejszych zabytków powiatu należy Kościół w Gidlach, Kościół w Żytnie, Kościół św. Aleksego w Przedborzu i Pałac w Maluszuynie. Niezwykłą atrakcję stanowi Szlak Doliny Pilicy. Malownicze tereny i krajobrazy zapierające dech w piersiach można pieszo, na rowerze, na koniu lub przy wykorzystaniu nart biegowych.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola