Belka
Czwartek, 25 Kwietnia 2024   imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Projekt Planu Transportowego

Data publikacji: 2013-10-29, Data modyfikacji: 2013-10-29
A A AWydrukDrukuj  
 

Działając na podstawie art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2011 r. Nr 5, poz. 13 z późn. zm.) Prezydent Miasta Radomska Zarządzeniem Nr /2013 z dnia 29 października 2013r. ogłosił konsultacje projektu „Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla miasta Radomska i gmin sąsiadujących, które zawarły z Miastem Radomsko porozumienie w sprawie powierzenia zadań z zakresu organizacji lokalnego transportu zbiorowego na lata 2013-2025".

Uwagi do projektu planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego, w formie pisemnej na formularzu konsultacji projektu prawa miejscowego, mogą być składane w terminie 21 dni licząc od dzisiejszego głoszenia, tj. do dnia 19 listopada 2013 r., bezpośrednio w siedzibie Urzędu Miasta Radomsko w Biurze Podawczym, ul. Tysiąclecia 5 lub drogą pocztową na podany adres urzędu oraz drogą elektroniczna na adres:

UM Radomsko, Źródło artykułu: www.radomsko.pl, Autor zdjęć: UM Radomsko
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    radomszczański

    Powiat radomszczański - powiat w województwie łódzkim ma swoją siedzibę w Radomsku. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Radomsko (gmina miejska), Kamieńsk, Przedbórz Dobryszyce, Gidle, Gomunice, Kobiele Wielkie, Kodrąb, Lgota Wielka, Ładzice, Masłowice, Radomsko (gmina wiejska), Wielgomłyny, Żytno.

    Do najważniejszych zabytków powiatu należy Kościół w Gidlach, Kościół w Żytnie, Kościół św. Aleksego w Przedborzu i Pałac w Maluszuynie. Niezwykłą atrakcję stanowi Szlak Doliny Pilicy. Malownicze tereny i krajobrazy zapierające dech w piersiach można pieszo, na rowerze, na koniu lub przy wykorzystaniu nart biegowych.

     

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola